Seserų biblioteka

„Trys seserys“ kviečia: tieskime ranką link lentynos, skaitykime kitų žmonių sukauptą išmintį, ieškokime stiprybės ir įkvėpimo knygose. O tai reiškia, jog "Trijų seserų" erdvėje Klaipėdoje "Herkaus galerijoje" laukiame ne tik drabužių, avalynės, aksesuarų, bet ir knygų, kuriomis norite pasidalinti su moterimis.

Taisyklės

Knygas būtina tausoti ir mylėti. Paimti ne ilgiau nei 2-iems savaitėms. Ir, jeigu norisi, parašyti ir įdėti į kurią tik norisi knygos vietą laišką kitai, kurios rankose ji vėl bus atversta. Už kiekvieną pavėluotą dieną lauksime Jūsų mėgstamiausių saldainių dėžutės.

Ateikit, atneškit, imkit, skaitykit, grąžinkit. Dalinkimės nemokama greitąja pagalba. „Trijų seserų“ Biblioteka jau veikia! :)

VIENUOLIS, KURIS PARDAVĖ FERRARI, Robin Sharma

Tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti p..

Skaityti daugiau...

INDIVIDUALIZUOTA MEDICINA, Dr. Jean-Lapraz, Maire-Laure de Clemont-Tonnerre

Endobiogenika siūlo kitokį požiūrį ir į paciento sveikatą, ir į galimybes jį gydyti, pataria, kaip užkirsti kelią ligoms ir padėti žmogui, kai jis yra priverstas gydytis pripažintais cheminiais vaistais. Naujoji medicina leidžia geriau suvokti sudėtingas medicinos problemas, kylančias dėl vadinamųjų civilizacijos ligų – cholesterolio kiekio pokyčių, diabeto ir kt. Jai rūpi ir ligos aptikimo, vėžio ir degeneracinių ligų gydymo ..

Skaityti daugiau...

neDIEVAI, Jurgis Brėdikis

Knygoje plėtojamos dramatiškos ir intriguojančios trijų herojų ir jų gyvenime sutiktų žmonių istorijos. Keliamos visiems rūpimos visuomenėje įsišaknijusios ydos - pataikavimas, savaunaudiškumas, pavydas, gobšumas, prievarta. Atveriant vidinį gydytojų pasaulį, aptariamos medikų etikos, profesionalumo ir atsakomybės problemos. Neišvengiamos ir egzistencijos temos - tikėjimo, meilės, likimo, laimės, gyvenimo prasmės. Skaitytojas..

Skaityti daugiau...

NE-STANDARTINIS VAIKAS ARBA KAIP AUKLĖTI TĖVUS, Vladimir Levi

Tai itin savita, žaižaruojančio humoro, netikėtų įžvalgų kupina knyga apie tėvų ir vaikų bendravimo meną, apie vaikus, nepanašius į kitus, apie mokymosi sunkumus, paauglių problemas, narkotikų grėsmę, pirmąją meilę... Tai ne tiek pastabos iš gydytojo kėdės, kiek jautrus žvilgsnis į vaiko minčių erdves, širdies kerteles. Skaitydami sužinosite, kaip vaikai, nepaisant auklėjimo, tampa geri, ir kaip užaugti kartu su vaiku...

Skaityti daugiau...

NE-PRIKLAUSOMI, Melody Beattie

Šioje knygoje supažindinama su kopriklausomais žmonėmis, linkusiais pernelyg kontroliuoti kitus. Tačiau knyga ne tik jiems – daugelis susiduriame su per daug rūpestingais tėvais ar valdingais sutuoktiniais, linkusiais sekti kiekvieną mūsų žingsnį. Bet juk kontrolė – tik iliuzija. Mes negalime suvaldyti kito žmogaus minčių ar emocijų ir prievarta veikti jų valios. Vieninteliai žmonės, kuriems galime padėti, esame mes patys. Ši..

Skaityti daugiau...

SIELŲ LEMTIS, Michael Newton

Kiekvienas iš mūsų giliai širdyje iškelia sau klausimą:
 kas aš, kodėl aš gimiau, kur aš nueisiu po mirties? 
Nežinodami, kas iš tiesų atsitiks su mumis po mirties, negalime suvokti tikros gyvenimo paskirties. 
Žinomo hipnotizuotojo ir terapeuto Michael’o Newton’o knyga „Sielų lemtis“ yra sensacingų gyvenimo po mirties tyrinėjimų, išspausdintų tapusioje pasauliniu bestseleriu knygoje „Sielų kelionė“ tęsinys. 
Kaip ir ankste..

Skaityti daugiau...

SIELŲ KELIONĖS, Michael Newton

Ši knyga leidžia mums pažvelgti į mirtį daug optimistiškiau - ne kaip į siaubingą bausmę, o kaip į galimybę stebuklingai pereiti į kitą gyvenimą, kupiną laisvės ir dvasinių išgyvenimų. Šioje knygoje nėra spėliojimų ar prasimanymų, įvairių religinių legendų ar mitų. Tai vieno geriausių hipnoterapeutų daktaro Michael’o Newton’o tyrimų rezultatai. Knygą sudaro dialogai su pacientais. Netikėti jų atsakymai tapo apreiškimu net pač..

Skaityti daugiau...

DEPRESIJA – MANO VIEŠNIA, Jeronimas Laucius

Šioje knygoje autorius siūlo į prasidedančią depresiją žvelgti rimtai, nes tuo nesirūpinant ilgainiui ir prasideda negrįžtamieji dvasinės ir psichinės sveikatos pakitimai. Lietuvių kalba tai pirma tokio grožinio pobūdžio knyga, kurioje ir ieškoma išeities iš tų „aklaviečių". Autoriaus teigia, kad jeigu jau pasiekėme aklavietę, tai, vadinasi, kelias į ją yra. O jeigu yra kelias į aklavietę, tai yra kelias ir iš jos. Todėl auto..

Skaityti daugiau...

DŽONATANAS LIVINGSTONAS ŽUVĖDRA, Richard Bach

Tai alegorinis pasakojimas apie kiekviename iš mūsų slypinčią beribės laisvės idėją, apie tobulybės siekį, iššūkį prigimčiai ir tikrojo skrydžio džiaugsmą. Buvo žuvėdrų pulkas, kuriame visi individai ramiai gyveno monotonišku ritmu: miegi, ieškai maisto... Tačiau viena žuvėdra (neatsitiktinai ji turi žmogaus vardą – Džonatanas Livingstonas) staiga prieš visus gamtos dėsnius ir pulko įstatymus nusprendžia skraidyti greičiau, a..

Skaityti daugiau...

ALCHEMIKAS, Paulo Coelho

Knygoje pasakojama apie jauną Andalūzijos piemenį Santjagą, kuris palieka gimtuosius namus Ispanijoje ir iškeliauja į Egiptą, tikėdamasis ten surasti lobį. Keliaudamas jis sutinka paslaptingą alchemiką, atranda gyvenimo ir sėkmės paslaptis, pasiekia savo svajonę ir sutinka didžiąją meilę. Tai Rytų išminties ir gyvenimo kupina istorija apie kelionę į pasaulio Sielą ir tapimą savimi...

Skaityti daugiau...
12

Gaukite naujienas!