Trigubas „Trijų seserų“ seminaras Rokiškyje!

Mielos seserys, dalijamės dar vienu įvykusiu išvažiuojamuoju seminaru. Šį kartą Rokiškio krašto moterims. Balandžio pabaigoje vykęs seminaras sulaukė didžiulės sėkmės - tuo labai džiaugiamės ir dėkojame Rokiškio moterims bei Rokiškio krašto muziejui už pagalbą jį organizuojant. Čia įvyko net devyni seminarai, kuriuos į tris grupes suskirstytoms moterims, vedė "Trijų seserų" lektorės psichologė Vaida Liaudanskienė, NLP trenerė..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ pirmasis gimtadienis: nuotraukų galerija

Labas, sese, kaip tu? Mes vis dar gyvename ką tik praūžusio mūsų pirmojo gimtadienio nuotaikomis. Jau balandžio 23 dieną Rokiškyje moterų bendruomenei prasidės seminarų ciklas su "Trijų seserų" psichologėmis, lektorėmis - tai buvo didžioji mūsų pirmojo gimtadienio dovana joms. Už tai esame be galo dėkingos mūsų psichologei ir Rokiškio projekto vadovei Julijai Tumaitei. Sieksime dovanoti kasmet po tokią dovaną vis kitai moterų ..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ partneriu tapo „Douglas“ (fotogalerija)

Tą gražų kovo 26-osios rytą, kai visos ruošėmės „Trijų seserų“ pirmajam gimtadieniui Vilniaus mažajame teatre, mūsų socialinėje erdvėje GO9 vyko dar vienas renginys – mūsų pirmasis atvažiuojamasis seminaras. (Tokių seminarų šiais metais bus net šeši!). Atvažiuojamųjų seminarų tikslas – atsivežti į Vilnių moteris iš mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių bei padovanoti joms nepaprastą dieną. Juk kartais taip gera pabėgti nuo rut..

Skaityti daugiau...

Akimirkos iš pirmojo „Trijų seserų“ seminaro Ukmergėje

Savaitgalį, spalio 24 dieną, Taujėnų dvare, Ukmergės raj., įvyko pirmasis socialinės atsakomybės projekto „Trys seserys“ išvažiuojamasis seminaras. Trisdešimt šešios moterys iš Ukmergės krašto atvyko į trigubą seminarą padirbėti su savimi padedant trims projekto seserims: Lietuvos psichologų sąjungos asocijuotai narei, organizacinės psichologijos magistrantei Julijai Tumaitei, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicino..

Skaityti daugiau...

Akimirkos iš „Intermezzo“ festivalio „Trijų seserų“ vakaro :)

Spalio 4-osios vakaras buvo ypatingas, dedikuotas moterims ir socialiniam projektui „Trys seserys“. Koncerte pasirodė bulgarų pianistas Evgeni Bozhanov ir vokiečių-rumunų violončelininko Valentin Radutiu duetas. Ačiū jiems ir didelis ačiū mūsų savanorėms fotografėms iš "Tula Photography" už įamžintas akimirkas :) ..

Skaityti daugiau...

Pirmosios suneštuvės :)

2015 metų kovo 1-oji - projekto, sekmadienis, "Trys seserys" starto išvakarės... Drebėjo mūsų širdys :) Labai brangios projekto akimirkos, labai daug palaikymo tą dieną sulaukėme, kurio taip reikėjo :) ..

Skaityti daugiau...

Seserys supermodeliai :)

Širdy džiaugsmas netelpa, kad vis daugiau garsių ir ne tik garsių moterų užsuka į mūsų erdvę pasavanoriauti ir taip - pabūti "Trijų seserų" supermodeliais :) Laukiame ir tavęs, sese!     ..

Skaityti daugiau...

Mūsų labdaros krautuvėlė, kurioje jūs visad laukiamos :)

Čia vyksta gerumo mainai - vienos atneša ir aukoja, kitos perka ir aukoja, ir tas gerumo ratas sukasi kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio 12-18 val., prekybos centro GO9 trečiame aukšte, Gedimino pr. 9, Vilnius. :) Užeikite, mes jūsų laukiame! ..

Skaityti daugiau...

Kaip gimė mūsų socialinė erdvė moterims „Trys seserys“ :)

Daug daug meilės čia sudėta, daug pozityvių minčių ir ne tik mudviejų, o ir mūsų šeimų, draugų... Svarbiausia mums buvo, kad į šią erdvę atėjusios jūs jaustumėte ramybę... ..

Skaityti daugiau...

Gaukite naujienas!