Kas mes?

Tai projektas, skirtas atkreipti moterų dėmesį į save. „Trys seserys“  veikia mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ Klaipėdoje – čia, socialinėje erdvėje moterims, įsikūrė seminarų  erdvė, biblioteka ir labdaros krautuvėlė, kuri padeda išlaikyti šį projektą, o už surinktas lėšas vykdoma veikla ne tik sostinėje, o ir mažesniuose šalies miestuose, miesteliuose.

Antroji socialinė erdvė – labdaros butikas interenete: TRYS SESERYS LABDAROS BUTIKAS

Per pirmuosius projekto metus suorganizuoti net 25 nemokami seminarai moterims, iš jų trys – išvažiuojamieji: trigubų seminarų dienos surengtos Ukmergės, Šakių, Vilkaviškio, Klaipėdos ir Marijampolės moterims. Rokiškio moterims „Trys seserys“ dovanojo net trisdešimties seminarų ciklą. Iš viso per dvejus projekto metus surengti net 101 nemokamas seminaras.

Projekto „Trys seserys“ seminarų dalyvėmis gali tapti bet kuri moteris, kuri geba prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir yra pasiruošusi pokyčiams. Seminarai moterims neturi mokesčio, bet yra atviri jūsų aukoms. Visa informacija skelbiama skiltyje seminarai ir socialinėje paskyroje Facebook/trysseserys.

Socialinės erdvės moterims HERKAUS GALERIJA darbo laikas: darbo dienomis 12.00-18.00 val., spec. atvejais šeštadienį. Apie tai pranešime atskira žinute kiekvieno mėnesio pradžioje. Elektroninės parduotuvės darbo laikas: 24/7.

 

Gaukite naujienas!