Daugiau nei trisdešimt tūkstančių moterų šalyje vienijantis projektas „Trys seserys“ trečiuosius gyvavimo metus pasitiko Panevėžyje

Į gimtadienio šventę prekybos centre RYO atvykusios garsios moterys su panevėžietėmis dalinosi asmenine įkvepiančia patirtimi. Anot projekto įkūrėjos Rimos Olberkytės-Stankus, naują sezoną „Trys seserys“ pradeda su dar didesne jėga – prie projekto prisijungia net aštuonios garsios moterys – projekto ambasadorės, su kuriomis per metus planuojama apvažiuoti devynis šalies miestus, susitikti su moterimis ir dalintis patirtimi ir ..

Skaityti daugiau...

Iniciatyva „8 minutė” mamas ir dukras šeštadienio rytą kvietė dalintis gerumu

Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Šį kartą „8 minutė“ renginys buvo skirtas seserims, mamoms, dukroms. „8 minutė“ kartu su projektu „Trys seserys”  moteris kvietė rašyti atvirlaiškius mylimiausiems, dalintis dėmesiu, dovanomis bei Šv. Kalėdų laukimu. “Mūsų projektas yra apie šios akimirkos svarbą: pačias save, artim..

Skaityti daugiau...

Džiaugsmo kvapas: „Trys seserys“ ir „Kvapų namai“ naujiena

Odė džiaugsmo kvapui   Rožė santale Rasotų rožių siela palytėjo kietą santalų šerdį ir sausas kelio dulkes...                                      Šaltinių gatvėje įsikūrusiose „Kvapų namų“ kvapų maišymo meno dirbtuvėse gimė tai, apie ką svajojome jau labai seniai – „Džiaugsmo kvapas“. Unikalios pasaulyje „Džiaugsmo kvapo“ formulės autorė – dar viena nuostabi moteris, natūraliosios parfumerijos kūrėja, profesionali k..

Skaityti daugiau...

Moteris vienijanti segė: Olesios Žuravliovos ir „Trys seserys“ projektas

"Daugelį metų teikdama moterims grąžinimosi paslaugas sutikau įvairių moterų. Visada stebėdavau jų akis, žodžius, mimiką. Matydavau jas ateinančias ir atsisėdančias į makiažo specialisto kėdę ir mačiau jas išeinančias. Pastebėjau, kad ne visos moterys savimi pasitiki, nepaisant to, kad yra nuostabios ir gražios. Moterys yra kritiškos sau, jos mato tiek daug minusų savyje. O įdomiausia tai, kad dažnu atveju - šių minusų aplinki..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ kalėdiniai atvirukai – vienijantys šeimą ir linkintys džiaugsmo!

Socialinis projektas moterims „Trys seserys” Kalėdų ir Naujųjų periodui pristato su meile ir džiaugsmu kurtus atvirukus ir atvirlaiškius visai šeimai, kurių pagrindinė žinia – „Tu esi didžiausia dovana man!”. „Šalia sveikatos, gerovės, meilės, šiemet brangiausiems žmonėms palinkėkime ir džiaugsmo. Džiaugsmo gyventi, džiaugsmo kurti, džiaugsmo dalintis, džiaugsmo matyti, kaip auga vaikai, džiaugsmo kiekvienoje dienoje, smulkme..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ turi džiugių naujienų Panevėžio moterims!

Net 28 tūkstančius Lietuvos moterų mūsų šalyje ir pasaulyje vienijantis projektas „Trys seserys“ duris atvers ir Panevėžyje, neseniai rekonstruotame ir iš pagrindų atnaujintame prekybos centre RYO. Panevėžys yra trečiasis šalies miestas, kuriame seserys apsistos ilgam – šiuo metu projektas veikia Vilniuje ir Klaipėdoje. Pagrindinis projekto „Trys seserys“ tikslas – nemokami seminarai moterims, kurioms reikalinga moralinė param..

Skaityti daugiau...

Socialinis projektas „Trys seserys“ džiaugiasi nauju partneriu!

Socialinis projektas moterims „Trys seserys“ vis labiau atkreipia visuomenės ir verslų dėmesį į save ir šiandien džiaugiasi dar vienu partneriu – estetinės chirurgijos klinika „Clinicus“. Kalėdų laikotarpiu – lapkričio ir gruodžio mėnesiais – nuo kiekvienos atliktos operacijos ši klinika skirs lėšų projektui vykdyti ir seminarams organizuoti. Klinika „Clinicus“ veikia tuose pačiuose miestuose, kaip ir „Trys seserys“ – Vilniuj..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ pradeda bendradarbiavimą su kosmetikos gamintojais

Socialinis projektas moterims „Trys seserys“ pradeda bendradarbiavimą su kosmetikos gamintojais „Green Feel“ ir pristato tris naujus kremus veidui: su ekologišku moliūgo ekstraktu odos drėkinimui, natūraliu avokadų aliejumi odos maitinimui ir natūraliu bruknių ekstraktu jaunystei išsaugoti. Visi trys kremai pagaminti be sintetinių kvapiklių, dažiklių ir net konservantų, su hipoalerginiais testais ir ECOCERT ingredientais, o..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ nuo šiol – ir pašto ženkluose

Socialinis projektas „Trys seserys“ jau turi reprezentacinį pašto ženklą. Šį projektą moterims kurianti įmonė VŠĮ „Atsakingas verslas“ pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos paštu, kuris verslo įmonėms ir organizacijoms suteikia unikalią galimybę – sukurti ir išleisti pašto ženklą su pageidaujamu atvaizdu. „Esame pirmasis socialinis projektas ir socialinis verslas Lietuvoje, pasinaudojęs šia unikalia Lietuvos pašto teikiama gal..

Skaityti daugiau...

IKONA + „Trys seserys“ = moterų vienybės apyrankė

Ikona – tai ne moteris ant žurnalo viršelio. Visos savimi pasitikinčios  moterys gali būti ikonomis. „Gyvenimo rate mes sukamės pašėlusiu greičiu, stengiamės būt dar geresnės, greitesnės, gražesnės, net nesusimąstydamos, kad herojų visai nereikia ieškoti sėkmės istorijose, nes herojės esame mes pačios. Tada, kai nesistengiame būti kažkuo kitu, nes gyvenime šimtą kartų svarbiau būti ne sėkmingu, o tikru. Real..

Skaityti daugiau...
12

Gaukite naujienas!