Laura Augytė-Kamarauskienė, advokatė

Laura Augytė-Kamarauskienė visų pirma yra laiminga moteris, mama, žmona, o dabar ir viena iš seserų.

Be to, ji yra advokatė, Advokatų profesinės bendrijos SGKA Legal viena steigėjų ir partnerė. Laura turi daugiau kaip 16 metų teisinio darbo patirties, nuo 2009 m. užsiima privačia advokatės veikla. Lauros specializacija – teisminiai ginčai, šeimos bylos, t.y. santuokos nutraukimas, bendravimas su vaikais, vaikų išlaikymas, sutuoktinių tarpusavio teisės ir pareigos ir kt. Laura ypatingai gilinasi į tarptautines šeimos bylas, kai, pvz., santuoka sudaryta užsienyje, sutuoktiniai gyvena užsienyje ar yra susituokę skirtingų valstybių piliečiai, tėvai gyvena kitoje valstybėje nei vaikai ir pan.

Laura Augytė-Kamarauskienė jau taip pat daugiau kaip 10 metų dėsto tarptautinio ir Europos Sąjungos civilinio proceso dalykus universitete, yra MRU TF Civilinės justicijos instituto docentė. 2008 m. Laura apgynė socialinių mokslų teisės srities daktaro disertaciją tema: „Užsienio teismų sprendimų pripažinimas ir vykdymas civiliniame procese“.

Laura nuolat skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, veda mokymus bei seminarus praktikuojantiems teisininkams, yra paskelbusi daugiau kaip 20 publikacijų, tarp kurių – ir šeimos teisės temomis, pati ne kartą kėlusi kvalifikaciją tarptautiniuose institutuose.

Laura mielai savo žiniomis, profesine ir asmenine patirtimi bei patarimais pasidalins su visomis, kurios turi neatsakytų klausimų arba iki šiol bijojo paklausti apie teisinius santuokos nutraukimo, gyvenimo skyrium (separacijos), vaikų išlaikymo, bendravimo su vaikais ir kitais klausimais individualiuose susitikimuose „Trijų seserų” erdvėje.

Daugiau informacijos apie advokatę Laurą Augytę-Kamarauskienę: http://www.sgka.lt/laura_gumuliauskiene

Laura Augytė-Kamarauskienė, advokatė

Gaukite naujienas!