Seserų skaitykla

Mielos seserys, mūsų skaitykloje - interviu, elektroninės knygos, straipsniai, kuriuos verta perskaityti… Tarp jų ir keli straipsniai ir interviu apie mūsų projektą "Trys seserys" :) Suraskime bent 3 minutes per dieną sau, ramiems skaitiniams, naujoms mintims...

Panevėžio RYO startavo projektas „Trys seserys“ – pirmasis seminaras jau planuojamas!

Savaitgalį į Panevėžio prekybos centrą RYO užsukę lankytojai gerokai nustebo už prekystalio išvydę besidarbuojančias atlikėjas Simoną Nainę ir Eleną Puidokaitę bei socialinio pagalbos moterims projekto "Trys seserys" įkūrėją Rimą Olberkytę-Stankus. Garsios moterys prekiavo "RYO Gerumo klubo" labdaros suvenyrais, už kuriuos visos surinktos lėšos bus skirtos projekto "Trys seserys" vykdomai veiklai ir Panevėžio moterims. Grupės..

Skaityti daugiau...

Seserų vakaras su knyga: KALAHARIS

Antradienio vakarą nepabūgusios žvarbaus oro, moterys apsilankė prekybos centre „GO9“ įsikūrusioje „Trijų seserų“ erdvėje. Jaukioje aplinkoje, ratu susėdusios susitikimo dalyvės, turėjo galimybę jau trečią kartą diskutuoti kartu su rašytoja Gabija Vitkevičiūte, pristačiusia savo knygą „Kalaharis“, bei menininke Kristina Norvilaite – jos kūriniais iliustruota ši knyga. Seminarą atidarė „Trijų seserų“ įkūrėja, socialinė verslin..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ duris atvėrė Klaipėdoje

Birželio 20 dieną Klaipėdoje duris atvėrė antroji socialinė erdvė moterims „Trys seserys“, kurioje, kaip ir Vilniuje, trys erdvės: labdaros krautuvėlė, seminarų erdvė su biblioteka moterims ir gerumo sandėlis – vieta, kur moterys gali atnešti savo nebedėvimus drabužius, aksesuarus, rankines, avalynę ir visa, ką mėgsta moterys. Taip pat čia ir vieta savanoriauti ir dalintis gerumu. Antroji „Trijų seserų“ erdvė įsikūrė mados ir..

Skaityti daugiau...

„Trys seserys“ duris atvers ir uostamiestyje

Birželį Klaipėdoje duris atvers antroji socialinė erdvė moterims „Trys seserys“, kurioje, kaip ir Vilniuje, suplanuotos trys erdvės: labdaros krautuvėlė, seminarų erdvė su biblioteka moterims ir gerumo sandėlis. Antroji „Trijų seserų“ erdvė įsikurs mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, adresu H. Manto gatvė 22, 2 aukštas. „Šiemet aktyviai veiksime net trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Rokiškyje, o nuo birželio viduri..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ kūrėja: „Svarbiausias pasiekimas – įgytas moterų pasitikėjimas“

Šeštadienį socialinis projektas "Trys seserys", kurio komanda siekia padėti likimo nuskriaustoms moterims, švenčia vienerių metų gimtadienį. Viena iš "Trijų seserų" iniciatyvos pradinininkių Rima Olberkytė-Stankus Žmonės.lt pasakojo nė negalėjusi nutuokti, jog vos per metus socialinis projektas taip užaugs. Skaitykite interviu čia: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/triju-seseru-kureja-rima-olberkyte-stankus-svarbiau..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ gimtadienyje – moterų palaikymas ir Jurgitos Jurkutės ašaros

Šeštadienio popietę Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre socialinis projektas moterims „Trys seserys“ šventė pirmąjį gimtadienį. Renginyje pasirodė garsios, labdarai neabejingos moterys. Padėkai ir paramai dedikuotą gimtadienio šventę vedė Jurgita Jurkutė-Širvaitė, muzika ir dainomis širdžiai dalinosi Ieva Narkutė. Gėlių kompozicija rūpinosi Mantas Petruškevičius, taip pat buvo galima paskanauti specialiais ledais sukurt..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ gimtadienyje – neabejingų garsių moterų palaikymas

„Labai laukėme šito vakaro. Tie metai taip greitai pralėkė. Kartais sulaukiu klausimo, kodėl mums rūpi svetimos moterys. Man nėra jokio svetimo, yra tik nepažintas. Noriu padrąsinti moteris ir pasakyti, kad jūs mums nesvetimos, mes tiesiog dar nesusipažinome. O jūs, kurios atėjote pas mus, mes labai džiaugiamės. Iš viso dabar yra 22 tūkstančiai moterų, pravesti 25 seminarai. Mes norim plėstis, įgyvendinti daug gerų dalykų, nor..

Skaityti daugiau...

„Trijų seserų“ gimtadienį paminėjo būrys išsipuošusių garsenybių

Šventinį savaitgalį įvyko ir kilnaus projekto „Trys seserys“ pirmasis gimtadienis. Rima Olberkytė-Stankus bei Jurgita Jurkutė-Širvaitė į savo projekto šventę sukvietė būrį žinomų Lietuvos moterų. Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/veidai/zmones/triju-seseru-gimtadieni-paminejo-burys-issipuosusiu-garsenybiu.d?id=70815614 Nuoširdžiai dėkojame naujienų portalui DELFI už mūsų projekto sklaidą ir dalijimąsi gera ži..

Skaityti daugiau...

Trečiasis išvažiuojamasis seminaras – Marijampolės ir Vilkaviškio moterims

Šeštadienį, kovo 5 dieną, Paežerių dvare,  įvyko trečiasis socialinės atsakomybės projekto „Trys seserys“ išvažiuojamasis seminaras. Keturiasdešimt moterų iš Marijampolės ir Vilkaviškio krašto, atvyko į dvigubą seminarą padirbėti su savimi padedant dviem projekto seserims: Lietuvos psichologų sąjungos asocijuotai narei, organizacinės psichologijos magistrantei Julijai Tumaitei ir neurolingvistinio programavimo trenerei Viktori..

Skaityti daugiau...

Zyplių dvare įvyko antrasis išvažiuojamasis seminaras: įspūdžiai ir foto galerija

Šeštadienį, lapkričio 14 dieną, Zyplių dvare, Šakių raj., įvyko antrasis socialinės atsakomybės projekto „Trys seserys“ išvažiuojamasis seminaras. Keturiasdešimt viena moteris iš Marijampolės ir Šakių krašto, Kauno, Jurbarko ir Vilkaviškio, atvyko į trigubą seminarą padirbėti su savimi padedant trims projekto seserims: Lietuvos psichologų sąjungos asocijuotai narei, organizacinės psichologijos magistrantei Julijai Tumaitei, Li..

Skaityti daugiau...
12

Gaukite naujienas!